CS DE EN


Tradice a zkušenost je nejlepším partnerem v podnikání.

Představuje se Vám PROFIT CHEB s. r. o.

nejstarší daňová, účetní a ekonomicko-poradenská společnost v regionu.

Kontakt

PROFIT CHEB, s.r.o.
nám. Krále Jiřího z Poděbrad 509/8,
350 02 Cheb
IČ: 477 16 193, DIČ: CZ47716193

Společnost byla zapsána do OR u Krajského soudu v Plzni dne 5. 1. 1993 do oddílu C, vložka 3194.


PROFIT CHEB s. r. o.

Jsme česká společnost založená v roce 1993 na základě úvahy daňového poradce a auditora Ing. Hany Neustupné – fyzické osoby, že součástí společnosti účetních a daňových odborníků může být nejen svým současným, ale i budoucím klientům prospěšnější při řešení jejich potřeb než jako samostatně podnikající fyzická osoba s více jak dvacetiletými ekonomickými zkušenostmi.

Sídlo Profit Cheb

Jak myslíme a pracujeme

Sídlíme v Chebu a zároveň máme pobočku v Mariánských Lázních. Ve své základní filozofii se snažíme klientovi poskytovat především komplexní služby tak, aby bylo možno při posuzování dané problematiky mít možnost konzultovat problém z hlediska účetního i daňového.

Svým klientům zpracováváme finanční a mzdové účetnictví, daňové poradenství a daňové zastupování. Služby poskytujeme převážně podnikatelským subjektům (fyzické osoby, společnosti s ručením omezeným), ale také neziskovým organizacím.

Osobní přístup ke klientovi, snaha o maximální kvalitu práce a mnoho úspěšně vyřešených problémů klientů nám pomohlo ke klientské stabilitě a zajišťuje nám její další rozvíjení.

Klademe důraz na odborný růst pracovního týmu, zodpovědnost, pravomoc a kompetenci jednotlivých pracovníků. Za samozřejmost považujeme naprostou důvěrnost získaných informací a korektnost poskytovaných informací.

Základními pilíři našeho úspěchu je dlouholetá praxe a odpovědnost, spolehlivost, schopnost týmové práce a flexibilita. Jen tak jsme schopni poskytovat komplexní kvalitní služby na základě oboustranně vyhovujících obchodních vztahů všem svým klientům.


náhled tisku | vytisknout | nahoru2024 © Profit Cheb s. r. o. Prohlášení o přístupnosti Ochrana osobních údajů Podmínky užití Clearbox Vistamedia